پرش لینک ها

زونتس

محصولی پر قدرت و با کیفیت در بین رقبای 250 cc

اطلاعات بیشتر گالری مشاوره خرید دانلود دفترچه راهنمای زونتس

سیستم خنک کننده

هوا و رادیاتور روغن

حجم موتور

249 ML

مدل ساخت

ZT 250 R

شرکت تولید کننده

متین خودرو زنجان

شتاب و سرعت بالا، عملکرد خوب ترمز

زونتس توسط شرکت متین خودرو تولید و روانه بازار می گردد برای نخستین بار که روی زین زونتس 250 آر قرار می گیرید، صدا و غرش موتور بی نظیر است . تنها کافی است دور موتور را به 7هزار آر پی ام و حتی بیشتر افزایش دهید تا غرش پیشرانه 250 سی سی زونتس خودنمایی کند . زونتس 250 آر دارای یک پیشرانه تکسیلندر چهار زمانه به حجم 249 سی سی است که به لطف چهار سوپاپ در سرسیلندر و سیستم پاشش سوخت انژکتوری میتواند حداکثر 24 اسب بخار قدرت را در 8 هزار آر پی ام تولید کند. پیشرانه زونتس از سیستم جرقه زنی دفیا برخوردار است که این منطق در سیستم جرقه زنی پیشرانه های محصولات پژو TU5 و TU3 مانند به چشم می خورد و پایش دقیق سیستم جرقه زنی را انجام می دهد. با تمام این تفاسیر باید گفت هنگام شتابگیری باتوجه به سنسورهای فشار هوا و اکسیژن و ازهمه مهمتر نسبت تراکم بالا، زونتس شتاب سریعتری نسبت به سایر رقبای خود در بازار دارد. سیستم ترمز عملکرد خوبی در سرعت های بالا به عنوان نقطه اتکایی برای سیستم ترمز ABS موتورسیکلت زونتس نسخه 250 آر محسوب می شود که می تواند در کوتاه ترین زمان سرعت موتورسیکلت را کاهش دهد.

چشم انداز سیستم روشنایی

همه لامپ ها به صورت  ال ای دی طراحی شده اند تا با کاهش بار الکتریکی نیروی باطری ، باعث افزایش نفوذ قدرت نور در تاریکی شوند . لامپ استفاده شده در چراغ ( زونتس 250 اس ) این توانایی را دارد که ضریب افت قدرت و میرایی را کاهش دهد که قطعاً لامپهای نسل قبلی نمی توانند این کار را انجام دهند .

ضد خش ، قوام بالا و رنگ آمیزی تمام اتوماتیک

تکنولوژی رنگ آمیزی با رنگ روغنی مات ، حدود سه سال است که پیشرفت های چشم گیری داشته است ، عملکرد ضد خش و استحکام و قوام این نوع ترکیب رنگ از تمامی برندها در بازار بهتر است . در ضمن برای یک دست شدن و گیرایی رنگ از ربات های تمام اتوماتیک استفاده می گردد .

آیینه با قابلیت 360 درجه چرخش

طرح زیرکانه گردش 360 درجه ای آیینه می تواند به راحتی مشکلات ناشی از تنظیم قرینه و همگون هر دو آیینه چپ و راست نماید

 

در صفحات مجازی شرکت متین خودرو را دنبال کنید